Одеська Велосотка 2022. 100 кілометрів Поясом Слави

01/01/1970@00:00

Одеська Велосотка 2022. 100 кілометрів Поясом Слави

Слава Україні, друзі!
Під час війни проведення масових заходів заборонено.
Більше подробиць чекаємо згодом!
Віримо в ЗСУ та НГУ!

9 квітня 2022 року — Традиційне міжнародне велораллі 100 кілометрів Поясом Слави за 10 годин (відоме як Велосотка або Сотка) збирає в Одесі велосипедистів з усієї України. Загальний принцип — «велораллі-велопробіг». Супровід поліції і швидкої. Переможцем стає кожен, хто доїхав до фінішу.

РЕЄСТРАЦІЯ
СТРАХОВКА
Подія в Фейсбуці

Положення

Користувацька угода

Велогонка-велораллі-велопробіг «Одеська велосотка» 2022 (далі — Змагання) проводитися в форматі велораллі з метою:

 • популярізації екологічного виду транспорту — велосипеда;
 • популярізації здорового способу життя;
 • надання спортсменам, мандрівнікам и любителям велоспорту возможности вдосконаліті Спортивну майстерність;
 • екологічної освіти через Залучення до видів активного відпочинку, що НЕ завдають Шкоди навколишньому середовищу.

ОРГАНІЗАТОРИ

Змагання проводяться за ПІДТРИМКИ Одеської міської державної адміністрації та Одеської обласної державної адміністрації.

Шеф-координатор проекту: Ржепішевській Леонід Павлович

БЕЗПЕКА Учасників ТА ПІДГОТОВКА Місць ПРОВЕДЕННЯ Змагання

Забороняється доля в гонках учасникам без Шолома и без номера.

Велосипед повинен мати Справні гальма.

Заборонено підвозиті тих, хто тимчасово зійшов з дістанції, машинами супроводу.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня +1998 №2025 «Про порядок подготовки спортивних споруд та других спеціально відведеніх Місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних ЗАХОДІВ»:

 • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
 • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення місць безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія під керівництвом головного судді змагань.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕГОНІВ

Час 9 квітня 2022 — 10.00

Місце Одеса і Одеська область.

Маршрут Дивіться в розділі маршрут.

Дистанція: — 100км — перепад висот: 0-50м- 80% рівнина — асфальт

Сучасний рівень організації вело-змагань: професійне суддівство, супровід автомобілями поліції, спец-автомобілями і каретами швидкої допомоги, пам’ятні сувеніри та призи, культурно-розважальна програма після фінішу!

Участь: Аматорські змагання для всіх бажаючих: чоловіків і жінок від 18 років на велосипедах будь-якого типу. Кількість учасників обмежується 3000 чоловік.

Реєстрація: попередня, онлайн: https://100km.odessa.ua

Участь в змаганнях — платна. З вартістю можна ознайомитися в розділі «Вартість участі і умови оплати».

ПРОГРАМА ПОДІЇ (орієнтовна)

8:30 — 9:45 — підготовка до старту;

9:50 — 10:20 — церемонія відкриття;

10:30 — 20:30 — тривалість велопробігу;

13.00 — 16:30 — культурно розважальна програма; гаряча каша, чай

20.30 — закриття фінішу

РЕЄСТРАЦІЯ І ДОПУСК ДО УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ

Реєстрація на велогонка-велораллі-велопробіг «Одеська Сотка» відкрита на https://100km.odessa.ua

Он-лайн реєстрація припиняється 1 квітня 2021 р

Реєстрація припиняється 10 квітня 2021 р

У разі, якщо реєстрація триває за окремим тарифом для всіх бажаючих на загальних умовах участі, учасникам не гарантується надання повного реєстраційного пакету з пам’ятними сувенірами.

7.1. Порядок реєстрації учасників на змагання

Заповнення відповідної реєстраційної форми: https://100km.odessa.ua;

Отримання реєстраційного пакета — Дата і місце видачі номерів буде повідомлена додатково.

Прибуття учасника на місце старту велогонка-велораллі-велопробіг »Одеської Сотні» з велосипедом і реєстраційним пакетом, належним чином прикріпленими номерами.

7.2. Підтвердження про реєстрацію

Підтвердження про реєстрацію надходить учаснику по електронній пошті автоматично, після реєстрації на велогонку-велораллі-велопробіг «Одеська Сотка 2022 і проведення оплати.

Вартість участі УМОВИ ОПЛАТИ

Участь у велогонці-велораллі-велопробігу «Одеська Сотка» є платним. Вартість реєстрації зростає з наближенням дня старту.

8.1. Етапи оплати реєстраційного внеску:

Добровільний благодійний реєстраційний внесок.

8.2. Способи оплати реєстраційного внеску:

Оплата здійснюється при реєстрації з карткового рахунку Visa і MasterCard за допомогою систем «Приват24 і LiqPay. У виняткових випадках учасники можуть здійснити оплату готівкою в офісі співдружності компаній не пізніше ніж за 1 день до старту.

Реєстраційний внесок, який є добровільним і особистим внеском кожного учасника, спрямований на організацію, підтримку і розвиток велосипедного руху. У разі, якщо учасник не зможе взяти участь в змаганнях, завершити дистанцію або не вкладеться у встановлений ліміт часу, внесок не повертається.

МЕДИЧНА ДОВІДКА

Організаторами велогонки-велораллі-велопробігу скасовано вимогу про пред’явлення медичної довідки.

Учасники допускаються до участі в змаганнях, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров’я і фізичну підготовку.

Згідно юридичними зобов’язаннями цих положень — організатори змагань не несуть ніякої відповідальності за стан здоров’я і фізичну підготовку учасників, а також інших непередбачених обставин і наслідки (будь ласка, дивіться пункт 15.6. Юридичні зобов’язання учасників).

Разом з тим, організатори велогонки-велораллі-велопробігу радять усім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття — не брати участь у велоперегонах. Протягом велогонок також можливість знятися з дистанції і дістатися до фінішу з велосипедом в спеціальному фургоні, який надають організатори.

На вимогу організаторів велогонок головний лікар змагань і / або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров’я будь-якого учасника до старту, під час гонки, і після фінішу і, в разі необхідності, не допустити / зняти учасника з гонки.

ПОЛІС медичного страхування

Поліс медичного страхування для всіх учасників змагань є обов’язковим.

ДОПІНГ

Велогонка-велораллі-велопробіг «Одеська Сотка» є аматорськими змаганнями. Організатори змагань розраховують на спортивну поведінку і щирість всіх учасників. Спеціальні допінг-тести організаторами змагань не передбачені.

ЗАМІНА УЧАСНИКА

Заміна одного учасника на іншого можлива шляхом заповнення окремої реєстраційної форми обома учасниками до 1 березня 2022 року. Вартість заміни учасника є платною..

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ПАКЕТ УЧАСНИКА

Реєстраційний пакет включає наступні послуги і предмети оснащення учасника:

 • часткове перекриття руху автотранспорту на найбільш небезпечних ділянках маршруту, супровід «головки» і замикає групи автопатруль поліції
 • робота диспетчерської по евакуації технічно несправних велосипедів на фініш.
 • медичне та технічне обслуговування протягом маршруту
 • вода на технічних зупинках і фініші;
 • пам’ятна медаль учасника, який фінішував в «Одеській сотці».
 • сертифікат учасника з результатом подолання 100 кілометрів.
 • сладоші, сувеніри, сюрпризи від меценатів, спонсорів, партнерів велоралі (за згодою)

13.1. Порядок і правила використання реєстраційних номерів

Кожен учасник отримує спеціальні номери, які повинні бути відкритими. Учасникам забороняється закривати номера повністю або частково, передавати третім особам, порушувати правила цього положень і загальноприйняті правила спортивної поведінки.

ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАСИ

Дорожній рух в межах міста буде тимчасово частково перекрито службами поліції за 10 хвилин до старту першого автомобіля супроводу на чолі колони. Рух також буде обмежено екіпажами поліції на ключових розв’язках протягом всієї дистанції.

На ключових поворотах передбачені маршали в спеціальних розпізнавальних жилетах покажчики напрямку руху (на дорожньому покритті, деревах, стовпах та парканах)

Колона учасників супроводжується спеціальними автомобілями: двома автомобілями Поліціх, двома каретами швидкої допомоги, технічним автомобілем з вело майстерні від організаторів, двома патрульними автомобілями організаторів, кількість яких може бути збільшена.

Протягом дистанції передбачено два спеціальних технічних пункту — КП, де для всіх учасників передбачена вода, технічна і консультаційна підтримка.

ДИРЕКТИВИ Учасникам

Учасники велогонки-велораллі-велопробігу проходять трасу і беруть участь в змаганнях, керуючись наступними директивами.

15.1. Порядок виходу на стартову лінію

Старт здійснюється з пострілом стартового пістолета по правилам групових велогонок (відлік часу починається для всіх учасників індивідуально при перетині спеціального стартового мату на маленькій швидкості). Призером в категорії той, хто першим перетнув фінішнуий мат (на невеликій швидкості).

15.2. маршрут

Учасники долають дистанцію 100 км. Детальний маршрут буде викладено незабаром.

15.3. Пункти обслуговування учасників на трасі (Піт-стопи)

Протягом дистанції передбачено два спеціальних технічних пункту-КП, де для всіх учасників передбачена вода,, технічна і консультаційна підтримка.

15.4. Порядок фінішу і визначення переможців

Переможцем оголошуються учасники, в термін 10:00 пройшли дистанцію відповідно до правил.

Подолання дистанції 100 км з моменту перетину старту і фінішу фіксується спеціальною системою електронного обладнання.

Всі учасники, які фінішували, які подолали дистанцію 100 км, нагороджуються пам’ятними медалями учасників, сертифікатами участі.

15.5. Зобов’язання учасників під час проходження траси

У випадках, не передбачених цими положеннями, застосовуються правила і норми передбачені Федерацією велосипедного спорту України, Федерацією спортивного туризму України та чинного Законодавства України.

Учасники зобов’язані ставитися з повагою до довкілля, не забруднюючи його. Не викидайте сміття на узбіччя. Для цього передбачені спеціальні баки для сміття на технічних пунктах. Учасники порушують ці та інші правила положень можуть бути дискваліфіковані.

Дозволяється супровід учасників приватними автомобілями, мотоциклами, скутерами, для чого необхідно отримати у організаторів спеціальну акредитацію і інструкцію по правилам супроводу учасників на трасі.

Учасники, які відстали від основного автомобільного супроводу, продовжують долати дистанцію, як звичайні велосипедні туристи, керуючись загальними правилами дорожнього руху. Учасники, які з певних причин не мають можливості особисто подолати дистанцію, можуть зв’язатися з диспетчером (організаторами) за телефоном, вказаним на реєстраційний номер і у всіх документах і будуть доставлені організаторами до місця фінішу разом з велосипедами.

15.6. Юридичні зобов’язання учасників щодо участі в змаганнях

Підписавши реєстраційну форму та сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду дотримуватися положень, а також обережної поведінки на протязі всіх змагань.

Крім цього, записавши дані в реєстраційну форму та сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду і підтверджує:

 • що він / вона несе повну відповідальність за стан свого здоров’я та фізичної підготовки і звільняє організаторів змагань не несуть жодної відповідальності з цього приводу.
 • що він / вона уповноважує організатора обробляти його / її особисті дані, які мають відношення до змагання, дотримуючись конфіденційності, або, в інших випадках, отримавши дозвіл учасника;
 • що він, вона дають згоду організаторам на необмежену безкоштовне використання статичних і рухомих аудіовізуальних записів із зображенням учасника в велогонці «Одеська сотка», без територіальних обмежень, будь-якими сторонами, в комерційних і рекламних цілях і / або з метою створення архіву змагання; учасник відмовляється від будь-яких вимог, які можуть виникнути щодо прав на використання такої аудіовізульной інформації;
 • що він / вона усвідомлюють, що участь в «Одеський сотці» є потенційно небезпечною активністю і, відповідно, він / вона відповідають за все без винятку ризики пов’язані з участю в велоперегонах, в тому числі: зіткнення, падіння, контакти з іншими велосипедистами і транспортними засобами, глядачами, погодними умовами, якістю траси, інфраструктурними особливостями і обставинами на трасі під час велопробігу;
 • учасники усвідомлюють, що це може становити небезпеку для здоров’я. У разі отримання травми в результаті нещасного випадку, власної помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншими учасниками перегонів, технічної несправності велосипеда або за станом здоров’я він / вона несе відповідальність за наслідки можливої ​​травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки і т.п., при цьому він / вона не отримує відшкодування (виключаючи страхових виплат при наявності страховки);
 • що він / вона усвідомлюють, що організатори не несуть відповідальності за можливі прояви вандалізму, крадіжки і різного роду форс-мажорні обставини, які може понести кожен учасник на різних етапах велогонок;
 • що він / вона звільняють організаторів, співорганізаторів, волонтерів і будь-які сторони, задіяні організаторами з будь-яким ступенем відповідальності без винятку, від відповідальності, пов’язаної з діями, заявами, обставинами, станом, умовами цих положень, які були завдані ним / нею ж, іншими учасниками і іншими сторонами;
 • що він / вона приймають можливе рішення організаційного комітету про своє недопущення, дискваліфікацію, відгук і т.д., передбачені цими положеннями і / або чинним законодавством України; що він / вона погоджується на можливий огляд лікарем до, під час і після змагань в будь-який момент і можливе зняття його / її з дистанції за порадою лікаря.

Форс мажор

У разі форс-мажорних обставин: несприятливі погодні умови, несприятливих соціально-політичних умов в країні та інших надзвичайних і непередбачених ситуацій, змагання можуть бути перенесені на кілька місяців, на невизначений термін, або скасовані в 2022 році.

Скасування змагань в 2021 році малоймовірно. Змагання будуть проводитися при будь-якій погоді.

Однак, в разі неможливості проведення змагань в 2022 році через форс-мажорних обставин, організатори не повертають вартість реєстраційного внеску. Учасникам буде надана можливість участі з 50% знижкою на наступний рік і можливість безкоштовного відвідування інших заходів організаторів.

СКАРГИ

Кожна заява про результати, умови участі та проведення веломарафону подаються учасниками головному секретарю «Одеської сотки» тільки в письмовому вигляді тільки протягом двох годин після фінішу останнього учасника. і будуть розглянуті суддівською колегією за 2 тижні, але не більше строків, передбачених законодавством України.

По завершенню двох годин будь-які скарги щодо вищезгаданого не приймаються і не розглядаються.

ЗВ’ЯЗОК З ОРГАНІЗАТОРАМИ

Офіційний вебсайт велогонок «Одеська Сотка» https://100km.odessa.ua є основним і вичерпним джерелом інформації про подію і комунікації між учасниками і організаторами.

Вся інформація: оновлення, зміни, правила і т.д. буде розміщуватися на веб-сайті.

Положення є попередніми і можуть бути переглянуті і оновлені протягом підготовки до події.

ЗАКЛЮЧНА ПРИМІТКА

Всі спірні випадки не передбачені цими положеннями, підпадають під дію норм і статутів Федерації велосипедного спорту України, Федерації спортивного туризму України та чинного Законодавства України.

Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення і правил протягом підготовки і в день змагань з метою поліпшення організації події. Найважливіші можливі зміни в маршруті, терміни, правила, вимоги до учасників будуть додані до положень і висвітлені на головній сторінці офіційного сайту в розділі «Зміни в положенні».

Відео

Відео Велосотки 2022

Маршрут Google

Маршрут Велораллі 2022: Google

Схема Gpsies

Схема траси змагань Одеської Сотки 2022: Gpsies

 

Додайте подію до свого календарю:

Перед стартом події Одесська Сотка 2022, будбласкаска пройдіть короткий тест на знання ПДР:

Пройти тест

Загрузка карты ....

Дата/Время 09/04/2022 @ 09:00 - 20:00

Место проведения Старт Велосотки 2022

Категории