Старт Киевской Велосотки

Загрузка карты ....

Адрес
Хрещатик
Киев
Киевская


Украина


Маршрут Киевской Велосотки

Нарешті настав той день, коли можемо анонсувати велоперегони “Київська Сотка 2018”, які традиційно відбудуться в неділю 2-го вересня. Сподіваємось, що і цьогорічна подія стане велосипедним святом для всіх шанувальників двоколісного друга. Ми продовжуємо вдосконалюватись і очікуємо цього року ще більше гостей не тільки з усієї України, але й з-за кордону. Серед цікавинок і новинок цього року — додаємо номінацію «Гірський король», яка визначатиметься за сумою балів набраних на трьох визначений підйомах. Також, стане більше вікових категорій згідно зі стандартами UCI. Подробиці — згодом! 🙂

Проведено безліч консультацій та досліджено різноманітні маршрути. Сподіваємось, нам вдалось зупинитись на цікавому та викличному варіанті.

Подія розпочнеться масовим виїздом з вул. Хрещатик, далі через Бесарабську площу на бул. Лесі Українки. Попрямуємо бульваром Дружби народів в напряму Столичного шосе і до мікрорайону Корчувате. Весь цей шлях ми подолаємо за судівською машиною, яка буде рухатись з поміркованою швидкістю. В тому мiсцi, де починається Дарницький мicт, буде нульовий кілометр і тут розпочнеться старт гонки сходу.

Далі — запеклі перегони! Прямуємо по Новообухівському шосе до села Підгірці. Повертаємо ліворуч у напрямку міста Обухів. В саме місто ми не заїжджаємо і повертаємо праворуч. Їдемо в напрямку міста Васильків, доїжджаємо до повороту на село Копачів і далі до Великої Бугаївки. Хочемо зазначити, що нам відомо про ґрунтову частину дороги на цій ділянці, але віримо, що завдяки Сотці там з’явиться асфальт. Після цього, прямуємо до Рославичів і біля розсадника ялинок повертаємо праворуч (тут проходить”Тур України”). Після рухаємось до села Круглик і в село Хотів, доїжджаємо до перехрестя зі світлофором і повертаємо на смт. Чабани. З дороги Круглик-Віта-Поштова ми повертаємо праворуч і прямуємо до підйому на велотрек. Далі ми рухаємось вузькою дорого паралельно до одеської траси, оминаємо АЗС та прямуємо до перехрестя в Чабанах, там наліво і до “ВДНГ”. Через парковку залітаємо в центральні ворота, і по колу об’їжджаємо фонтани до фінішної арки. Фініш!!!

Ближайшие мероприятия

  • Нет событий в этом месте
  • Комментарии

      1. Velorally UA Автор публикации

        Олег, спасибо за подсказку. Вычислял отметку по карте оргов, в нашем движке нельзя указать адрес по GPS. Подскажите пожалуйста какой был адрес