Скромний чемпіон

Коли я вперше потиснув руку і привітався з заслуженим тренером України по велоспорту Зюлковським Володимиром Петровичом я й уявити не міг , у що перетвориться за ці роки наше знайомство.

Володимир Петрович в свої 74 роки є найсучаснішим українським тренером,

який не лише передає свій досвід молоді, а і сам особисто сміливо вступає в спортивні баталії. В 2015 році він не дивлячись на регалії і дещо зневажливий погляд колег по цеху к Одеській велосотці («не наш урівень» полюбляють повторювати де хто з велосипедного цеху) сміливо виходить на старт і показує найкращий час серед учасників віком 65 + .

Владимир на Велосотке 2015

Малюнок 1 Володимир Петрович Зюлковський на трасі Одеській велосотці в 2015 році.

Петрович стає переможцем Київської вело сотки

Петрович стає переможцем Київської вело сотки

Малюнок 3 Володимир Петрович на фініші Одеської велосотки 2017Проходить рік і вже в складі нашої аматорської команди #In_velo_veritas Петрович стає переможцем Київської вело сотки. Тоді він дав нам усім урок, як команда має працювати на свого капітана і досягати успіху над більш потужними суперниками. Результат славного ветерана 2.58.47 є просто фантастичним.

І ось прийшов час Одеської сотки 2017. Володимир Петрович прийняв рішення без вагань.
Весь березень вкатував обсяг і нікому не казав про свої плани))) Часто повторював лише , що в 2015 дуже сподобалась смажена картопля після КП Барабой.
І нарешті вело ралі почалось. Як і водиться досвідченому велосипедисту він розташувався в голові стартуючих і більше його ніхто в команді не бачив. А потім через декілька годин з широкою посмішкою він зустрічав нас на фініші. Дистанція підкорилась майстернос
ті і характеру нашого чемпіона. 4 години 33 хвилини — найкращий час серед учасників 70+ , другий час серед учасників 60+ серед учасників 50+ він в першій десятці. Слова зайві –результат каже сам за себе.
Пишаємось , що живемо , спілкуємось поряд і тренуємось разом з такою легендарною, сучасною людиною. Успіхів Вам, дрогий Петрович!!!

Малюнок 2 Петрович ( в синій велоформі) з командою In velo veritas

Малюнок 2 Петрович ( в синій велоформі) з командою In velo veritas

Не можу не написати ще про одну класну вело традицію яку нам привів Володимир Петрович. В свій день народження, перед тим як сісти за святковий стіл велосипедист має проїхати стільки кілометрів – скільки йому років.

І сам , особистим прикладом це постійно демонструє. Причому на якому рівні він це робить!

Ось його 73 кілометри в 2016 році

А ось 74 кілометри в 2017 відразу після Одеської
вело сотки

Будь як Петрович!

Published in